Fotografické služby

Svatební fotografie

Ač je to dnes moderní a snad někdy i žádané, nebudeme Vám nabízet stovky či tisíce fotografií. Nepovažujeme tento přístup za profesionální a tudíž Vám poskytneme jen kvalitní záběry momentů, které by určitě ve Vašem svatebním albu neměly chybět. Všechny fotografie, které pro Vás pořídíme, se samozřejmě stanou Vaším majetkem. Vzhledem k tomuto faktu nikdy nepoužíváme fotografie za jiným účelem, než za jakým byly pořízeny. Nebudeme se jimi nikde prezentovat, ani je jinak zveřejňovat či šířit. Vše bude samozřejmě ošetřeno smluvně.

Fotografujeme pouze digitálně a to kvalitními DSLR fotoaparáty značek Canon a Nikon. Všechny fotografie před předáním projdou profesionální postprodukcí. Na CD obdržíte fotografie ve dvou základních provedeních, menší snímky(.jpg) pro použití na webu či zaslání přes e-mail, v tiskové kvalitě(.tiff) pro tisk až do formátu 30x40(300dpi) a k tomu i originály digitálních negativů. Fotografie si můžete nechat zhotovit ve Vašem oblíbeném minilabu, nebo případně využít našich služeb. Fotografie tiskneme až do formátu 30x40, na velice kvalitní fotopapíry českého výrobce značky FOMA.

Zdarma z Vašich snímků vytvoříme webovou galerii, kterou na našich stránkách vystavíme po dobu dvanácti měsíců. Odkaz na tyto stránky bude samozřejmě neveřejný a tudíž jen pro Vaše potřeby(Vaší rodinu či známé).

Pro ujasnění všech podmínek zakázky a celkové organizaci fotografování, preferujeme osobní kontakt s dostatečným předstihem. Při fotografování svatby je důležité počítat s větší časovou rezervou, zvláště při focení skupinových fotografií či portrétů novomanželů. Jako vodítko pro výběr adekvátní služby jsme pro Vás připravili následující tři varianty. Vše je však otázkou dohody a na přání Vám samozřejmě vypracujeme nabídku individuální.

 

Varianta A

 

Varianta B

 

Varianta C

Ke všem třem variantám je třeba, jako náhradu cestovních výdajů, připočíst 5,- Kč za každý ujetý kilometr, ale jen v případě, bude-li to k Vám dále než 50km.

 

Ceny tisku

 

Rodinná fotografie, portréty, akty

Rádi byste si vystavili fotografie Vašeho potomka, či měli nějakou společnou rodinnou „ateliérovku“, pro potěšení své či svých blízkých? Sami máme malé ratolesti a víme, jak náročné je zároveň bavit dítě a fotografovat, či být najednou u fotoaparátu i na fotografii. Rádi nafotíme Vaše ratolesti i celou Vaší rodinu. Nebudeme Vás tahat nikde po chladných a neosobních ateliérech. Vše nafotíme velice diskrétně přímo u Vás doma, kde se Vy i Vaše ratolesti budete cítit nejlépe. Budete více uvolněni a na výsledných fotografiích to bude samozřejmě znát. Nebudeme se snažit o strojení rozličných kýčovitých motivů, a naopak se budeme snažit zachytit Vaše osobnosti tak, aby Vám fotografie i po letech byly potěšující vzpomínkou.

Nastávajícím rodičům, a v budoucnosti i potomkům, určitě udělá radost série fotografií maminčina „bříška“. Tatínkové jsou samozřejmě vítáni. Jejich přítomnost fotografii a nakonec i fotografování samotnému, velice prospěje a umocní Váš emoční zážitek. Nafotíme sérii portrétů, u kterých se samozřejmě hodí zavítat trochu i k fotografii aktu a pojmout celé fotografování poněkud umělečtěji, záleží samozřejmě jen na Vaší odvaze.

Čerstvým rodičům velice rádi zvěčníme první dny života jejich potomka. Vhledem k naší ohleduplnosti nechceme rušit ty úplně první dny života malého človíčka a tak tuto službu nabízíme až po Vašem návratu z porodnice.

 

Rodinné fotografování

 

Fotografování dětí

 

Těhotenské foto

 

Portrétní fotografie

 

Fotografie aktu